השקעה בדרום משתלמת?


1 דקות קריאה
30 May
30May


אזור הדרום, ובעיקר זה הכולל את העיר באר שבע והסביבה, הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה למשקיעי נדל"ן רבים. אפשר למצוא באזור זה לא מעט דירות למכירה, חלקן במסגרת פרויקטים בבנייה ואחרות דירות יד שנייה. המחירים האטרקטיביים, הפיתוח של האזור כולו, ולא רק של העיר באר שבע עצמה, וגם המוני הסטודנטים הנוהרים אל העיר בזכות האוניברסיטה המובילה שבה, הופכים את הדרום ליעד נחשק, המתחרה ביעדים אחרים בארץ, הנחשבים למובילים לא פחות.

למי מתאימות הדירות בדרום


הפונים אל משרד תיווך בבאר שבע יגלו מגוון רחב של דירות למכירה לצד נכסים להשקעה. באר שבע מושכת אליה בשנים האחרונות משקיעי נדל"ן המחפשים דירות לצרכי השקעה. מדובר בדירות של שלושה, ארבעה וגם חמישה חדרים, דירות המתאימות למשפחות עם ילדים וגם לסטודנטים. צעירים רבים מגיעים לבאר שבע ונשארים להתגורר בה מספר שנים, בהתאם למסלול הלימודי שבחרו. אוניברסיטת באר שבע, הנחשבת לאחת המובילות בארץ, מציעה מסלולי לימוד נחשבים ומביאה אל העיר סטודנטים רבים המחפשים בה דירה לשותפים או ליחידים. לעומתה, הערים אשדוד ואשקלון למשל, מושכות אליהן יותר משפחות, המעוניינות לרכוש נכס בעלות נוחה ובמקביל גם ליהנות מעיר שתופסת תאוצה. ערים אלו נמצאות במיקום מצוין, המאפשר גישה קלה ונוחה אל המרכז, אל הערים הגדולות כמו תל אביב, למשל, אך גם אווירה מסוג אחר, האופיינית מאד לעיר הדרום. הטיילת של אשדוד נחשבת כאטרקציה בפני עצמה, המציעה למבקרים בה ולתושבי העיר מקום נהדר לבלות בו, פעילויות שונות וגם נוף נהדר.


קטגוריות המשרד -דירות למכירה בדרום, דירות למכירה בבאר שבע, דירות למכירה באופקים,דירות למכירה בנתיבות,מתווך, מתווך נדל״ן מתווך בבאר שבע, מתווך באופקים, מתווך בנתיבות, משרד תיווך בבאר שבע, משרד תיווך בנתיבות, משרד תיווך באופקים, תיווך באופקים, תיווך בבאר שבע, תיווך בנתיבות.